Autorzy, Książki

Kim jest Jerzy Zieba?

Kim jest Jerzy Zieba?

Jerzy Zieba, to polski przedsiębiorca, publicysta i działacz społeczny. Na świat przyszedł w roku 1956. Widocznie angażuje się we wszelkie przedsięwzięcia, które związane są z zastępowaniem medycyny konwencjonalnej, tą niekonwencjonalną oraz naturalną. Najbardziej znany jest ze swojej książki: „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie” (została wydana w dwóch częściach)

Z zawodu jest hipnoterapeutą klinicznym, mimo iż z wykształcenia jest magistrem, który ukończył Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych w jednej z krakowskich uczelni. Na co dzień, interesuje się oddziaływaniem na ludzki organizm, stąd też profesja jakiej się trudzi. Prowadzi także wykłady na temat naturalnych form leczenia (naturoterapii), jest założycielem marki Visanto, która produkuje naturalne suplementy diety. Jerzy Zięba, jest rozpoznawalny też, ze względu swojego apelu w Sejmie RP, podczas którego to nawoływał do zaprzestania upraw oraz handlu produktami, które zawierają GMO. Jest prezesem fundacji, która finansuje środki lecznicze oparte na marihuanie (głównie ze względu na dzieci z padaczką i nowotworami mózgu). Jerzy Zięba, to zwolennik leczenia bazującego na dużej ilości witaminy C, popiera to sprawdzonymi badaniami i niezwykłymi rezultatami osób, które poddały się tym zabiegom. Całkowity przeciwnik szczepionek, uważa, że są one toksyczne i nie ma żadnych dowodów na ich bezpieczeństwo i pozytywny wpływ na organizm ludzki.

„Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”

Publikacja, którą napisał Jerzy Zieba, to rezultat jego wieloletniej pracy w dziedzinie medycyny niekonwencjonalnej. Swój czas poświęcił na wykazanie podstawowych tez, związanych ze zdrowiem, które jak dotąd nie były znane powszechnie i niejako wprowadzają rewolucję pośród medycznego środowiska. Głównie, skupia się na leczeniu naturalnym i eliminowaniu nowotworów. Pozycja ta, to zbiór teorii, popartej badaniami, która została przedstawiona w bogaty i przystępny dla czytelnika sposób. Jak sam autor uważa, nie ma w niej miejsca na domysły czy niedomówienia, a wszystkie zawarte poglądy to prawda, którą potwierdza wielu innych specjalistów. Całość, intryguje już od pierwszej strony. Pomaga każdemu, bez żadnych wyjątków, a największą pomoc uzyskują Ci, dla których metody konwencjonalne i medycyna tradycyjna, wyczerpały możliwości. Lekarze i pacjenci, mogą znaleźć w „Ukrytych terapiach” metody i sposoby leczenia, które są o wiele tańsze i dużo łatwiejsze aniżeli sposoby proponowane przez medycynę akademicką. Znajdziemy też tam, szeroko opisany problem oszustwa związanego z złą propagandą na temat cholesterolu i tego jak tak naprawdę powinniśmy na niego spojrzeć.